Zhodnotenie zápasu - žiaci: ŠK Harichovce - Jamník 16.08.14

Zhodnotenie zápasu - žiaci - 2.Kolo: ŠK Harichovce - OTJ Jamník 7:1 (2:0)

Góly : J. Farkašovský 3, P. Šiška 3, M. Mattoš

Zostava : K. Kočan - J. Babík, M. Mattoš, T. Hruz, S. Hric - L. Valenčík, S. Džerenga, P. Šiška, J. Zvolenský - J. Slivka, J. Farkašovský

Striedali : P. Heimschild, M. Kešeľak, F. Mlynár, Z. Horváth

Tréner Peter Štofko :

,, Úvod zápasu bol vyrovnaný, postupne sme však preberali iniciatívu. Po strelení 1. gólu v 20. min. sme v zápase začali jednoznačne dominovať. Do polčasu sme si vypracovali viacero príležitostí, no premenili sme už len jednu, a tak do kabíny sme išli s dvojgólovým vedením. Úvod 2. polčasu bol z našej strany vynikajúci, keď v rozpätí 7 minút sme strelili 5 gólov. Potom som dal príležitosť hráčom z lavičky. Tempo hry v závere zápasu trochu upadlo, mali sme ešte ďalšie dobré príležitosti, ktoré sme však nevyužili. V samom závere súper po chybe nášho brankára skorigoval na 7:1. Chlapcom ďakujem za predvedený výkon, ktorý verím, že zopakujeme aj v nasledujúcich zápasoch. "