Zhodnotenie zápasu - žiaci: TJ Družstevník Letanovce - ŠK Harichovce 23.08.14

Vytlačiť
Uverejnené: 25. august 2014

Zhodnotenie zápasu - žiaci - 3. Kolo: TJ Družstevník Letanovce- ŠK Harichovce 0:3 (0:2)

Góly : J. Farkašovský 2, M. Mattoš

Zostava : A. Urban - J. Babík, M. Mattoš, T. Hruz, S. Hric - L. Valenčík, S. Džerenga, P. Šiška, J. Zvolenský - K. Kočan, J. Farkašovský

Striedali : K. Tatarko, P. Heimschild, F. Mlynár, M. Rerko, Z. Horváth

Tréner Peter Štofko :

"V zápase v Letanovciach sme nastúpili s cieľom zvíťaziť a udržať si 1. miesto v tabuľke. Súper mal viacerých fyzických hráčov najmä v obranných radoch, čo nám robilo problém presadiť sa v útočnej fáze. Hra v 1. polčase bola vyrovnaná, hralo sa prevažne medzi šestnástkami. Asi po 20. min. sme sa ujali vedenia po výbornej strele Mattoša z priameho kopu. V závere polčasu sa nám podarilo po peknej akcii zvýšiť na 2:0.

Druhý polčas sme kontrolovali hru, podarilo sa nám dať ešte 1 gól. S našou obrannou činnosťou v zápase som bol spokojný, až na pár malých chybičiek. V útočnej fáze to nebolo z našej strany optimálne. Kazili sme veľa prihrávok, nevedeli sme si dobre nabehnúť a ťažko sme sa dostávali do šancí. Verím, že sa nám to podarí zlepšiť v nasledujúcich zápasoch. Chlapcom ďakujem za predvedený výkon. "