Zhodnotenie zápasu - žiaci: ŠK Harichovce - TJ Spartak Bystrany 27.09.14

Vytlačiť
Uverejnené: 27. september 2014

Zhodnotenie zápasu - žiaci - 9. Kolo: ŠK Harichovce - TJ Spartak Bystrany 2:1 (1:0)

Góly : M. Mattoš, P. Šiška

Zostava : A. Urban - J. Babík, M. Mattoš, S. Džerenga, S. Hric - L. Valenčík, P. Šiška, J. Farkašovský, J. Zvolenský - D. Midlík, T. Hrúz

Striedali : K. Kočan, M. Rerko, F. Mlynár, P. Heimschild, J. Urban

Tréner Peter Štofko :

"Dnes sme hrali proti súperovi, ktorý bol na 3. mieste tabuľky.

Úvod zápasu bol z oboch strán opatrný, hralo sa prevažne medzi šestnástkami. V 11. min. sme po priamom kope išli do vedenia. Hra aj po góle bola vyrovnaná. Nevedeli sme prebrať iniciatívu, súper vyhrával viacero osobných súbojov, a tým nás v niektorých častiach zápasu trochu prehrával. Do vyložených šancí sa však hostia nedostávali. V závere polčasu sme mali asi 3 - 4 dobré šance, ale zahodili sme ich.

Druhý polčas bol podobný prvému. Hra bola vyrovnaná, ale šancí na skórovanie sme mali viac ako súper. Nevyužili sme ich a súper nás za to v 47. min. potrestal. V závere zápasu sme však súpera pritlačili a po jednej z vydarených akcií sme išli 7 min. pred koncom do vedenia. Na konci sme mali viacero čistých šancí na rozhodnutie no nevyužili sme ich. Súper mal v poslednej minúte ešte jednu dobrú strelu z priameho kopu, ale náš brankár nás podržal. S hrou mužstva dnes nie som spokojný, chýbal mi väčší dôraz v osobných súbojoch a mali sme slabý pohyb. Na druhej strane musím chlapcov pochváliť za vôľu po víťazstve, hlavne kvôli ktorej sme natiahli našu víťaznú sériu na 8 zápasov."