Zhodnotenie zápasu - dorast: OŠK Spišský Štvrtok - ŠK Harichovce 11.10.14

Vytlačiť
Uverejnené: 11. október 2014

Zhodnotenie zápasu - dorast - 10. Kolo: OŠK Spišský Štvrtok - ŠK Harichovce 0:2 (0:0)

Góly : D. Klein, A. Klein

Zostava: . Hrušovský - M. Greš, J. Hrušovský, Ľ. Karpiš, O. Kurta - J. Košár, J. Šoltés, A. Neuvirth, A. Klein - J. Heimschild ( M. Rímsky ), D. Klein

Striedali: M. Rímsky

Tréner R. Šefčík:

"Na sobotný zápas sme cestovali do Sp. Štvrtka s cieľom zabodovať.

Celý 1. polčas sa hral medzišestnástkový futbal, žiadne mužstvo si nevypracovalo väčšiu gólovú šancu.

V 2. polčase sme už prebrali iniciatívu, šance pribúdali a pred koncom zápasu sme rozhodli o našej výhre po góloch Domina a Aďa Kleina. Chlapcov chcem pochváliť za obetavý, bojovný a kolektívny výkon, tri body sme si zaslúžili.

Pred koncom zápasu nastala na ihrisku situácia, ktorá nemá nič spoločné so športom a ani so zdravým rozumom. Naši chlapci boli tesne pred koncom fyzicky napadnutí domácimi hráčmi, vtom diváci samozrejme podgurážení alkoholom, vtrhli na hraciu plochu a vyhrážali sa nám taktiež fyzickým útokom. Je mi strašne ľúto tejto situácie, lebo do Sp.Štvrtka sme chodievali často na prípravné zápasy, bohužiaľ týmto incidentom sa skončilo naše futbalové kamarátstvo. Naši chlapci sa zachovali hrdinsky, neoplácali, zachovali pokoj. Futbalový areál sme nakoniec opustili v sprievode polície."