Zhodnotenie zápasu - dospelí: TJ Slovan Richnava - ŠK Harichovce 05.10.14

Vytlačiť
Uverejnené: 06. október 2014

Zhodnotenie zápasu - dospelí - 9. Kolo: TJ Slovan Richnava - ŠK Harichovce 0:4 (0:2)

Góly : T. Ščavnický 2, P. Štofko, P. Pukluš

Zostava: R. Karchňák - D. Rerko ( P. Hudáček ), B. Urban, M. Suchý, M. Kaščák - J. Koňak ( B. Hudáček ), P. Štofko, M. Košár (F. Džerenga ), L. Hrušovský - T. Ščavnický, P. Pukluš

Tréner Jozef Štofko:

"Do zápasu sme šli s jednoznačným cieľom - vyhrať. Celé mužstvo pristúpilo k zápasu veľmi zodpovedne, súpera sme prakticky nepustili do žiadnej vyloženej šance. Naopak, my sme si vypracovali možno 10-12 gólových príležitostí, z ktorých sme 4 premenili.

Najprv sa v 6. minúte výborne uvoľnil na hranici šestnástky P. Štofko a konečne prelomil streleckú smolu - 0:1. V 20. minúte sme viedli už o 2 góly, kedy T. Ščavnický vynikajúco využil svoju rýchlosť a nedal domácej obrane šancu - 0:2.

Aj v druhom polčase sme hru kontrolovali, stále sa hralo na súperovej polovici ihriska. V 87. minúte ušiel domácej obrane P. Pukluš a poslal nás do troj-gólového vedenia - 0:3. V poslednej minúte sme rozohrali výbornú akciu, kedy si veľmi dobre nabehol L. Hrušovský a ponúkol gól do prázdnej bránky T. Ščavnickému - 0:4.

Celé mužstvo dnes podalo veľmi dobrý výkon a zaslúžene sme sa po zápase tešili z troch bodov. Všetkých pozývam budúci týždeň na veľmi dôležitý zápas proti Margecanom. Príďte nás prosím v nedeľu o 14:30 povzbudiť."

 

comments
Logo ŠK Harichovce
sk_harichovce_logo.jpg


ŠK Harichovce