Zhodnotenie zápasu - dospelí: ŠK Harichovce - TJ Nový život Kluknava 24.08.14

Vytlačiť
Uverejnené: 25. august 2014

Zhodnotenie zápasu - dospelí - 3. Kolo: ŠK Harichovce - TJ Nový život Kluknava 4:1 (1:1)

Góly : M. Kaščák, Bohuš Hudáček, T. Hlucháň 2

Zostava: R. Karchňák - R. Šefčík, M. Suchý, J. Hrušovský, M. Kaščák - M. Košár (T. Hlucháň), P. Pukluš, P. Štofko, B. Hudáček (L. Hrušovský) - M. Tomaškovič (A. Klein), D. Klein

Striedali: T. Hlucháň, L. Hrušovský, A. Klein

Tréner Jozef Štofko:

"Po prehre v Markušovciach som na hráčoch už v priebehu týždňa na tréningoch videl, že chcú Kluknavu jednoznačne poraziť. Do zápasu sme išli jednoznačne s cieľom získať 3 body no nebyť nášho brankára v 20. minúte prehrávame 0:3 a je po zápase.

Ku koncu 1. polčasu sa naša hra o niečo zlepšila, výsledkom čoho bol vyrovnávajúci gól Maťa Kaščáka. V polčasovej prestávke som chlapcov riadne "zjazdil", nakričal som na nich, že takto sa o víťazstvo nehrá.

Druhý polčas bol z našej strany oveľa lepší. Chlapci sa vyhecovali, súpera sme začali jednoznačne prehrávať. Strelili sme 3 góly a zahodili ešte zopár dobrých streleckých príležitostí. Za druhý polčas chlapcom ďakujem a veľmi si vážim, že víťazstvo chceli vybojovať aj pre mňa, o čom svedčilo ich gesto po góle na 2:1, keď všetci pribehli ku mne na striedačku. Súperovi ďakujem za korektný výkon a našich chlapcov povzbudzujem do tréningového procesu. Budúci týždeň nás opäť čaká ťažký súper na Chrasti."