Výbor

Vytlačiť
Uverejnené: 20. apríl 2012

 Výkonný výbor ŠK riadi a koordinuje  činnosť ŠK, má sedem členov, tvoria ho predseda, tajomník a päť členov. Je volený na obdobie 4 rokov a zasadá spravidla dvakrát mesačne, alebo na podnet predsedu ŠK. Zo zasadnutia Výkonného výboru Športového klubu sa robí zápisnica, ktorú svojim podpisom schvaľuje predseda ŠK.

Výkonný výbor ŠK predovšetkým:

a)zodpovedá za koordináciu činnosti oddielov združených v ŠK, vykonáva pre ne servisnú a poradenskú činnosť,

b)zastupuje ŠK pri rokovaniach so štátnymi, samosprávnymi a ostatnými orgánmi, organizáciami a inštitúciami,

c)organizuje v spolupráci s oddielmi ŠK činnosť na získavanie vlastných finančných prostriedkov a ďalších zdrojov,

d)rozdeľuje finančné prostriedky pre oddiely,

e)zodpovedá za hospodárenie ŠK.

Členovia výkonného výboru:

Sakáč Miroslav - predseda: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Ing. Vasko Jaroslav - tajomník: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Šefčík Tomáš - manažér klubu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Štofko Peter - ekonóm klubu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Slivka Vladimír - sekretár: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Zábojník Štefan

Hudáček Bohuš

 

comments
Logo ŠK Harichovce
sk_harichovce_logo.jpg


ŠK Harichovce